Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Arhīvs 2
Sardīnija: Arrampicare e Mare

Foto: Kristaps Liepiņš
2007. gada jūlijs, Rīga

p.p.a vortāla sadaļā "Galerija" skatāmas divas nedaudz aizkavējušās foto galerijas: viena par klintīm un kāpšanu (Vizmas Bungšes stāsts par to lasāms šeit), otra - par laivošanu Vidusjūrā, Sardīnijas salas piekrastē (Raivo Šulca stāsts par to lasāms šeit).

No 2007. gada 27. aprīļa līdz 12. maijam Sardīnijā norisinājās kārtējās "Latvijas dienas" – trešās Kalnu Grupas mācību izbrauciens (20 kāpēji), kuru kuplināja vēl vairāki kāpēji no Latvijas, un tam sekojošais Vidusjūras "testa" brauciens (17 airētāji), kas notika sadarbībā ar Raivo un Luīzi ("Jūraslaivas.lv"). Milzums jaunu iespaidu, fantastiski skati un izjūtas, vienreizējas "odziņas"… Redzēt to visu savām acīm, lai arī no saules gaismas, sviedriem un jūras viļņu šļakatām nedaudz nogurušām – tas patiešām ir tā vērts. Bet vislielākā vērtība tajā visā – lieliski ceļabiedri!

Ieskatam nedaudz bildes no tiem daudziem simtiem (!) bilžu, kas tika sabildētas. Tiesa gan, jāatzīst, ka bildēs nav ne pat puse no tā, kā tas viss izskatās dabā... :)Stāsti par iepriekšējo gadu Kalnu Grupu Sardīnijas braucieniem lasāmi p.p.a Arhīvā (2005; 2006).

[ FOTO GALERIJA]

[FORUMA TĒMA]

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv