Forums
Mugursomas izvēle un lietošana / KONKURSS!
Komentāri: 32; Autors: p.p.a
Tēma izveidota: 27.03.2007 16:14:05; Pēdējās izmaiņas: 26.09.2007 21:43:11

Jebkurā pārgājienā vistuvākais "ceļabiedrs" ir mugursoma (Ata Rektiņa raksts par mugursomām lasāms šeit, red.), tādēļ ļoti svarīgi, lai tā nebūtu tikai apnicīga nasta. Izvēloties somu, ieteicams tam veltīt ilgu laiku, jo laba soma ir pietiekoši dārga, bet labi kopta, tā bez kādām problēmām kalpos ilgus gadus. Kādu mugursomu izvēlies Tu? Un kāpēc tieši tādu? Varbūt ir kādi īpaši knifi par mugursomu, kuros padalīties arī ar citiem ceļotājiem? Vēlies saņemt mugursomu? Piedalies KONKURSĀ!

[1] 2 3

Re: p.p.a
OK, nu kad tā cilvēcīgi izskaidro, tad vairs jautājumu nav! Uzreiz tā vajadzēja! Veiksmi jums!

Autors: jautājums, 26.09.2007 21:43:11


Re: kurš ir kurš?
Smalkas nianses par konkursa balvu ieguvējiem: "Akme" pārstāvis savu galveno balvu piešķīra Andrim Malaševskim (minējums: kā iemesls varētu būt ļoti laba, mugursomas reklāmai atbilstoša bilde), savukārt "HighSierra" pārstāvis savu galveno balvu piešķīra Vinetai Butāne (minējums: ļoti labs īsstāstījums par mugursomu kā tādu). Vēl četras balvas tika izlozētas. "Akme" pārstāvis izlozēja kārta skaitļus "HighSierra" balvu ieguvējiem, savukārt "HighSierra" pārstāvis izlozēja kārta skaitļus "Akme" balvu ieguvējiem. Tie bija 13,48 un 4,18 (šie skaitļi ir no saraksta, kurā ir visu konkursa dalībnieku vārdi un uzvārdi alfabēta secībā). Papildus balvas no p.p.a (atšķirībā no klinšu kurpju konkursa) šoreiz netika piešķirtas - tādas bija paredzētas par lielāka "formāta" un saturiski bagātākiem pieteikumiem! :) Iespējams, nākošreiz... P.S. Starpcitu, tiem, kas tika pie balvām, savas balvas izvēlējās paši, nosaucot sev vēlamos mugursomu modeļus.

Autors: p.p.a, 25.09.2007 17:11:53Nu, ja pat pēpēā nemīļotais Malashevskis ir ticis vinnētājos, tad viss ir pilnīgi godīgi! :D

Autors: Arhimetinātājs, 25.09.2007 17:08:10


kurš ir kurš?
Hallo, p.p.a., kā tad īsti ir ar tiem rezultātiem? Nepamet sajūta, ka tas bija aizdomīgs "konkurss", jo kāpēc rezultātus vajadzēja gaidīt veselu nedēļu pēc nolikumā solītā termiņa? Nevarējāt vienoties ar "uzvarētājiem" par mugursomu modeļiem??? Tad brīnums, ka pats KL nav vinnētāju sarakstā... Ko es ar to gribēju teikt? - ka acīmredzot šis ir bijis negodīgais "konkurss", ja jau nevar atbildēt, kuri vinnēja izlozē, bet kuri - kā labākie ... :(

Autors: jautājums, 25.09.2007 16:44:16


kurš ir kurš?
kurš no šiem uzvarētājiem ir vinnējis izlozes kārtībā, un kurš - kā labākā teksta un bildes autors?

Autors: jautājums, 22.09.2007 15:33:36


T&P
Un kāda ir tava krutākā soma?

Autors: Pingvinčix, 21.09.2007 15:59:11


Jurģim
Tiešām Jurģi. Esmu saistīts (pareizāk sakot biju saistīts) ar mugursomām un ne tikai :). Un tieši tāpēc man ir savs viedoklis šai jautājumā. Jo pārzinu šo procesu un tā gaitu no konstruktora līdz lietotašnai. Un tici man ir cilvēki, kuri reāli konstruē un rēķina katras somas parametrus sākot ar materiāla izvēli un beidzot ar testiem. Apsveicu visus konkursa uzvarētājus !

Autors: T&P P, 21.09.2007 15:49:14


Mugursomu konkurss: balvu ieguvēji zināmi!
Pateicamies par Jūsu pacietību! Un tātad… Balvas šajā konkursā saņem: Anatolijs Sukovs, Andris Malaševskis un Elīna Bernava mugursomas no "Akme"; Dace Blese, Rūdolfs Puķītis un Vineta Butāne mugursomas no "High Sierra"! Uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta ziņa, kādā veidā šīs balvas var saņemt! VeiXsmi šo somu lietošanā! Un… gatavojieties nākošajam konkursam, kurš p.p.a lapā tiks uzsāks jau visai drīz! :)

Autors: p.p.a, 21.09.2007 15:32:47


T&P P, tirgus u.t.t.
Man liekas, ka tu esi mazliet par daudz aizsvilies šajā lietā. Izskatās, ka esi cieši saistīts ar mugursomu tirzniecību. Izskatījās mazliet parspīlēti tas ko tu raxtīji par tiem konstruktoriem , kuri tur sēz un visu kalkulē pēc formulām u.t.t. Atklāti sakot, man ir svarīgi, lai mugursoma ir ērta, viegla, lai tajā ērti var visu nepieciešamo salikt, lai tās saturs pēc iespējas paliktu sausāks lietus laikā, arī izskats nav mazsvarīgs. Vēl svarīgi, lai šī soma būtu izturīga. Ja man šo visu var kāds ražotājs dot, tad man neliekas svarīgi tas, cik cilvēku iesaistīti procesā. Arī brendam šajā gadījumā ir tikai sekundāra nozīme. Dažreiz man liekas mazliet smieklīgi, ar kādiem vien argumentiem tirgotājs neliela savu preci, lai gan jūtams ka tie argumenti ir tādi diezgan pamatīgi pa mākoņiem. Un ja tu pajautā viņam kaut ko konkrētu, tad reakcija mēdz būt visai dažāda. Gandrīz kā reklāmās ar parasto veļas pulveri un superduperpulveri. Ar šo gribēju tikai teikt, ka katrs izvēlas to, kas tam piemērotāks. Ne vienmēr tas, kas ir dārgāks ir labāks, vai par tik labāks, cik dārgāks un otrādi :)))

Autors: Jurģis, 21.09.2007 15:18:47


Negribēju nevienu aizskārt un vēl jo vairāk Nolikt !!!
O.K. peace :)) Protams, ka dabūt vismaz "kaut ko" par velti ir labāk nekā nedabūt neko par velti :) Mans nelielais domu grauds tieši bija vērsts uz to, ka tirgus šeit ir neliels un tāpēc jācenšas - vismaz tiem kuri sevi uzskata par "speciem", vērst pārējo lietotāju uzmanību nevis tikai uz tendenciozi izvēlētu plaša patēriņa brendu reklāmu, bet censties savos rakstos un domu graudos vērst šo lietotāju uzmanību uz izstrādājumiem, kuros konstruktori, materiālu ražotāji un ir centušies ielikt labāko no šodien pieejamā. Līdz ar to protams gala produkta cena ir augstāka, bet ieguvēji ir visi - gan ražotāji kuri turpina ieguldīt jaunos izgudrojumos, gan patērētājs kurš saņem tiešām kvalitatīvu un mērķim atbilstošu produktu. Protams cenas ziņā šie produkti nebūs spējīgi konkurēt ar piemēram, ikdienas mugursomām (kuras tagad cilvēki nesīs kalnos jo būs populārajā piedzīvojumu siatā "VX" salasījušies rekāmas), bet kvalitātes un tehnoloģiju ziņā šie produkti ir nesalīdzināmi pārāki !!!!! Ja mēs paši neveidosim izglītotu patērētāju, tad tā arī turpināsim par kvalitātes virsotni, šai gadījumā mugursomās uzskatīt A un HS, skumji.... Un vēl skumjāk kad kāds par to vēl sāk apvainoties :) Parakstīties - speciāli šoreiz neparakstījos, lai vēl vairāk neuzkurinātu asinskāros latviešus :))) Sorry, tā visiem šoreiz būs labāk :) P.S. Par džinsiem piekrītu, mans piemērs nebija īpaši veiksmīgs, bet domu kā redzu esat uzķēruši :)) Starpcitu arī North Face, La Sportiva, Mamut, Rock Pillars sākuši ražot neskaitāmus bikšu modeļus no džinsa auduma boulderingam u.t.t. Šeit tiešām būtu materiāls jaunam "konkursam" Veiksmi visiem un vienotību nākotnei.

Autors: T&P P, 21.09.2007 14:47:19


Stāsts par mugursomām!
Kā solīts, konkursa uzvarētāju vārdi tiks publicēti šodien. Tie pat jau ir zināmi... :)

Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv), 21.09.2007 10:38:15


..bet ne jau par dzinsiem stāsts
Domāju, ka daudzi no mums itin labprāt tiktu pie jaunas mugursomas par neko. Pat ja tas ir ''pilsētas (HS) un apšaubāmas kvalitātes (A)'' variants. Protams top-level prece liekas krietni vērtīgāka, bet ... varbūt nebūsim tik mantkārīgi un priecāsimies par to, kas mums tiek piedāvāts. Tāpēc, Kristap, mēs ļoti gaidam šī konkursa rezultātus! Vēlu gaišu dienu visiem!! :)))

Autors: V., 21.09.2007 10:32:34


Re: Tehnoloģiju un progresa piekritējam
Par džinsiem. Ieskaties: http://www.adventurerace.lv/?DocID=599 :)

Autors: p.p.a, 21.09.2007 10:15:01


Vēl piebilde par džinsiem...
"Drīz jau varbūt būs konkurs - Lee vai Disel džinsi tavam kalnu pārgājienam?" Ienāca tiko prātā par tiem džinsiem - ļoti laba ideja, ja tikai "Lee" vai "Disel" piekristu! :) Redzi, ir jau tā, ka uz visu var paskatīties no dažādām pusēm, un jo kādam ir mazākas zināšanas, jo arī šīs iespējas "paskatīties" ir ierobežotākas. Kāpēc tā saku? Vai zini, ka viens no ASV labākajiem klinšu kāpējiem, kurš ir fantastiski pazīstams kāpēju vidē, bieži kāpj teju vai tikai... džinsos? Un kāpj viņš tā, ka vienam otram līdz tādam līmenim nekādi, nekādi... (Atzīstos, arī es ne!) Viņa atbalstītājos, neapšaubāmi, ir arī džinsu ražotāji. :))) Pameklē Internetā.

Autors: Kristaps (www.adventurerace.lv), 21.09.2007 10:07:40


Tehnoloģiju un progresa piekritējam
Starp citu Franču ražotājs Millet arī piedāvā džinsus!!! Ar piebildi Sports climbing/bouldering/climbing trips!!!!

Autors: marisr, 21.09.2007 10:07:23


Komentāra nosaukums *
Komentārs
Komentāru pievienoja *
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv