Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Sacensības
Trīs atšķirīgi, pavasarīgi piedzīvojumi!

Šeit skatāmi daži tuvākie piedzīvojumu pasākumi pašā pavasara sākumā – trīs pilnīgi atšķirīgi piedzīvojumu "žanri". Varbūt zini vēl kādus pasākumus? Dod ziņu uz p.p.a kontaktos norādīto e-pastu!

* * *Jau noticis! Straujūdens airētāju pavasara neprāts "KRYPTONITE kajak-kross 2007"

Sestdien, 17. martā plkst. 12:00 Kuldīgas rajona Rendas pagastā, Īvandes upē jau otro gadu airētāju klubs Campo rīko gadskārtējo kajakeru izaicinājumu - straujūdens laivu sacensības "KRYPTONITE kajak-kross 2007". Tā ir īsa, atraktīva ātrumnobrauciena sacīkste ar straujūdens kajakiem, kas notiek Latvijas pavasara palu upēs. Sacīkstes tiek rīkotas, lai popularizētu visstraujāk augošo laivu sporta novirzienu – straujūdens kajakingu, paaugstinātu dalībnieku tehnisko un taktisko meistarību, noskaidrotu stiprākos kajakerus šajā disciplīnā un sagādātu elpu aizraujošus mirkļus sacensību skatītajiem.

Sacensības notiks īsā 200m, dabiski šķēršļotā un straujā Īvandes upes posmā ar lielu kritumu un trīs ūdenskritumiem, kurus dalībniekiem, lai sasniegtu finišu pirmajiem jāpārvar bez kļūdām un ātrāk par sāncenšiem. Starts no izbūvētas rampas apmēram 1.5m virs ūdens, sacīkstes norisinās vairākās kārtās – kvalifikācijas braucienos un finālbraucienos. Fināla nobraucienos no starta platforamas ar lēcienu upē vienlaicīgi startē četri dalībnieki, no kuriem divi kvalificējas nākamajai kārtai.

Sacensību organizatori izsaka pateicību sadarbības partneriem no Manta.lv, kas nodrošina KRYPTONITE aktīvās atpūtas inventāra drošības slēdzenes, un Goggle saulesbrilles sacensību uzvarētājiem. Par spārnotu enerģiju paldies Red Bull.

Informācija sacensību dalībniekiem Campo mājas lapā. Savukārt par pagājušā gada kajakkrosa sacīkstēm var lasīt šeit.* * *VeiXmi startos! Starptautiskas sacensības kāpšanas sportā "BOBE 2007"

Kas ir Boldrings? Vairāku īsu, bet ļoti grūtu maršrutu izkāpšana, kas prasa maksimālu intelektuālo un fizisko spēku sasprindzinājumu. Sportistiem jāmēģina atrisināt maršrutu licēja uzdevumi. Katra maršruta veikšanai dod ierobežotu laiku, bet neierobežotu mēģinājumu skaitu.

No 30.03. - 01.04.2007., izstāžu hallē BT1 (Ķīpsalas 8, Rīga) Kalnkāpēju sporta centrs (KSC) organizē starptautiskas sacensības kāpšanas sportā "Baltic Open Bouldering Editon 2007". Otro gadu šis pasākums notiks izstāžu halle Ķīpsala" kompānijas BT1 organizētas izstādes "Atpūta un sports" (29.03-01.04.2007) ietvaros. 2006. gada sacensības piedalījās vairāk par 130 sportistu. Uz sacensībām uzaicināti labākie sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Skandināvijas valsītim. Dalībnieki startēs 4 grupās zēniem un meitenēm atsevišķi.

Sīkāka informācija par šīm sacīkstēm meklējama KSC mājas lapā, rakstot uz ksc@inbox.lv vai pa tel.+371 29403822. Nedaudz vairāk par bolderingu "dabīgos apstākļos" var lasīt šeit.* * *VeiXmi startos! Sporta klubs "Tinis" aicina 1. aprīļa naktī Ogres pusē meklēt pavasari

Pavasaris šogad ir nedaudz apvainojies uz īso ziemu un paziņojis, ka tas pats nenāks, bet grib, lai viņu meklē. Un šāda iespēja būs visiem piedzīvojumu sporta cienītājiem kluba "Tinis" rīkotajās sacensībās "Pavasara medības", kas notiks naktī no 31. marta uz 1. aprīli Ogres apkārtnē.

Jau pagājušajā gadā piedzīvojumu sporta pirmās sacensības pavasarī bija SK "Tinis" rīkotās "Sēlijas pavasaris" un šogad tradīcija ar pavasara/vasaras sezonas atklāšanu turpinās.

Nedaudz no praktiskās puses: sacensību plānotā distance ir apmēram 100 kilometri, kas jāpievārē 12 stundās. Komandai, kuras sastāvā šoreiz jābūt vismaz trim cilvēkiem, distance būs jāveic ar kājām, velosipēdu, laivām, kā arī jāpilda un pavisam speciālie uzdevumi. Starts sacensībām tiks dots 31. martā plkst. 23.00

"Ne velti sacensību norisei tika izvēlēts 1. aprīlis. Sacensībās, papildus jau ierastajām disciplīnām plānots iekļaut atsevišķus, netradicionālus uzdevumus un arī pa kādai atraktīvākai disciplīnai. Piedodiet, purva kā pagājušogad Sēlijā nebūs, toties būs citi jaukumi," par ieceri stāsta SK "Tinis" prezidents Ivars Jākobsons.

Sīkāka informācija par šīm piedzīvojumu sacīkstēm meklējama SK "Tinis" mājas lapā. Savukārt par pagājušā gada "Sēlijas pavasara" sacīkstēm var lasīt šeit.* * *

Starpcitu, jau visdrīzākajā laikā sāksies komandu pieteikumu reģistrācija arī, iespējams, šī gada lielākajam piedzīvojumu pasākumam – Rīga CHALLENGE 2007, informācija par to meklējama www.adventurerace.lv sadaļā "Sacīkstes".

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv