Ekipējums
Treniņi, pieredze
Sacensības
Ceļojumi
Dēku stāsti
Preses ziņas
Sarunas, diskusijas

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Arhīvs > Ekipējums
un piedāvā:
Mugursomu konkurss: balvu ieguvēji zināmi!

2007. gada 21. septembris, Rīga

Pateicamies par Jūsu pacietību! Un tātad… Balvas šajā konkursā saņem: Mugursomas no

Anatolijs Sukovs
Andris Malaševskis
Elīna BernavaMugursomas no

Dace Blese
Rūdolfs Puķītis
Vineta Butāne
Uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta ziņa, kādā veidā šīs balvas var saņemt! VeiXsmi šo somu lietošanā! Un… gatavojieties nākošajam konkursam, kurš p.p.a lapā tiks uzsāks jau visai drīz! :)

* * *
2007. gada 14. septembris, Rīga

Publicētas visas iesūtītās fotogrāfijas, viedokļi un komentāri par pašreiz lietotajām somām – vērtīga pieredze, kuru interesanti lasīt! :) Publicētajā sarakstā, neapšaubāmi, ir arī balvu ieguvēju vārdi… Tikai tie vēl nav zināmi! Intriga. Līdz 21. septembrim! Palieciet kopā ar p.p.a!

Visi publicētie pieteikumi skatāmi šeit: >>>

* * *
2007. gada 16. augusts, Rīga

Konkursa pieteikumu pieņemšanas termiņš iztecējis... Paldies visiem, kas "saņēmās drosmes" un atlicināja nedaudz laika. :) Saņemti 50 (!) pieteikumi konkursam. Visas iesūtītās fotogrāfijas, komentāri un potenciālie balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti p.p.a lapā līdz 2007. gada 15. septembrim!

* * *
Atrast e-arhīvā kādu savu foto ar mugursomu - tam nevajadzētu būt sarežģīti, ieskatīties "Akme" un "HighSierra" interneta lapās, lai izvēlētos sev tīkamu somu - tas prasa nedaudz laika, īsumā uzrakstīt par savu līdzšinējo pieredzi ar mugursomu - dažas minūtes. E-pasta nosūtīšana - mirklis! :) Varbūt ir tā vērts? Jo kuram gan negribētos saņemt dāvanā jaunu mugursomu… Tikai e-pasta vēstule jānosūta līdz 15. augustam! Tik vien. :) Veiksmi!

* * *
KONKURSS!

● Izlasi rakstu par mugursomām un šos konkursa noteikumus;

● Atsūti uz p.p.a e-pastu (konkurss@e-apollo.lv) savu vārdu un uzvārdu (1), vienu bildi, kurā esi redzams/atpazīstams kopā ar savu pašreizējo/mīļāko mugursomu (2), un komentāru par savu mugursomu, iekļaujot tajā somas ražotāja vārdu (brendu), modeļa nosaukumu, tilpumu un to, kādos piedzīvojumos ar to esi bijis (3);

● Ieej "Akme" un "HighSierra" interneta katalogos un izvēlies no katra ražotāja vienu mugursomu, kādu Tu vēlētos, un ieraksti e-pasta vēstulē šo somu modeļu nosaukumus (4);

● Un iespējams tieši Tu saņemsi vienu no sešām (!) jaunām mugursomām ("Akme" vai "HighSierra")! Vai arī kādu papildus balvu no p.p.a par labāko bildi, vai interesantāko stāstījumu saistībā ar savu mugursomu!

Šajā konkursā var piedalīties ikviens, gan tuvu un tālu ceļu gājēji, gan augstos un zemos kalnos kāpēji, gan upēs un jūrās laivotāji, gan velo pedāļu minēji, gan piedzīvojumu sacīkstēs skrienošie (arī lēni ejošie), gan arī tie, kas kaut reizi devušies ceļā ar mugursomu plecos! Tātad – izvēlamies savu fotogrāfiju (JPG formāts, viena faila izmērs ne lielāks kā 300KB), pievienojam to faila veidā e-pasta vēstulei, uzrakstam vēstules tekstā vārdu un uzvārdu (pievienojam arī fotogrāfijas autora vārdu un uzvārdu, īsu komentāru par vietu, situāciju, kurā fotogrāfija uzņemta!), savas pašreizējās mugursomas "paplašinātus datus", sev tīkamo mugursomas modeļu nosaukumus no "Akme" un "HighSierra" un nosūtam to uz minēto e-pasta adresi! (Kā tas viss kopā varētu izskatīties? Lūk, aptuveni šādi!*)
* Ja atvērtajā papildus logā uzreiz neparādās bilde, nospiediet šajā logā "Refresh"!

Konkursam e-pasta vēstules jāiesūta līdz 2007. gada 15. augustam! Visas iesūtītās fotogrāfijas, kuras atbilst konkursa noteikumiem, kā arī interesantākie komentāri tiks publicēti p.p.a lapā. No visām iesūtītajām e-pasta vēstulēm četras (!) tiks izlozētas "Akme" un "HighSierra" pārstāvju klātbūtnē, tādā veidā nosakot četrus jaunu somu īpašniekus. Savukārt divu (!) galveno balvu ieguvējus izvēlēsies konkursa komisija, kuras sastāvā būs pārstāvji no "Akme", "HighSierra" un p.p.a, kas izvērtēs interesantākās iesūtītās fotogrāfijas un saistošākos komentārus. Visu balvu ieguvēju vārdi tiks publicēti p.p.a lapā līdz 2007. gada 21. septembrim!

p.p.a iesaka:

"Akme" (internetā: www.akme.ru)
Latvijā "Akme" somas var iegādāties un apskatīt (modeļi, to cenas, tilpumi un svars) šeit!

"HighSierra" (internetā: www.hssc.com)
Latvijā "HighSierra" somas (ne tikai mugursomas, arī pilsētas, sporta, foto un ceļojumu somas!) var iegādāties sekojošos veikalos:
I. ZEBERIŅA GRĀMATNĪCA - Kuldīga; Saldus; Sigulda; Tukums; Kandava un Valka;
ZVAIGZNE ABC - Rīga; Cēsis un Madona;
GRĀMATU NAMS "VALTERS UN RAPA" - Rīga; (arī t.c. "Domina", "Sky & More");
FANS - Rīga; Ventspils un Talsi;
HAWAII EXPRESS - Daugavpils; Rēzekne un Ogre;
LUVRA - Bauska, Saldus, Jelgava un Tukums;
100% SPORTS – Rīga (t.c. "Alfa" un t.c."Mols"), Valmiera un Ventspils;
FOTOMIKS – Jēkabpils un Bauska;
KRISTOFERS - Rīga (t.c. "Alfa", "Spice");
BEGIS - Rīga (t.c."Mols");
Kā arī KOANSE, AGRE ELEKTRO, KOLĒĢIS, AIGAS NAMS un BV SPORTS veikalos visā Latvijā.


Vēlies dalīties savā pieredzē par mugursomas izvēli un lietošanu? Raksti! [FORUMA TĒMA]
p.p.a iepriekšējā (2006. gada rudens), klinšu kurpju konkursa rezultāti skatāmi šeit!

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv