Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Kontakti
Piedzīvojumi Pārveido Attieksmi!

Pilsētas Piedzīvojumu Aģentūra (p.p.a) dibināta ar mērķi caur aktīvas atpūtas un dažādu sporta veidu (alpīnisms, klinšu kāpšana, laivošana, velobraukšana, ceļošana u.c.), un it sevišķi piedzīvojumu sporta prizmu vērst plašumā un daudzveidot to pozitīvo piedzīvojumu un cilvēku emociju klāstu, kurus iespējams gūt gan pilsētvidē, gan pilsētas nomalēs, gan tajos, it kā tik tuvajos, bet reizē tik neizzinātajos un svešajos piepilsētas un pilsētas apkārtnes nostūros, kas daudziem ikdienā palikuši nepamanīti, brīžiem pat noslēpumaini, šķiet nemaz neeksistējoši. Vēlamies ne tikai apzināt, atklāt un izmantot, bet arī aicināt saudzēt un saglabāt šādas vietas, lai atkal un atkal tur varētu atgriezties.

p.p.a dibinātāji ir divi ar dažādiem piedzīvojumiem un pieredzi bagāti dēkaiņi: Kristaps Liepiņš (alpīnisma instruktors ar vairāk kā divdesmit gadu kalnos kāpšanas pieredzi, radošās apvienības VX idejas autors un nu jau par vēsturi kļuvušo VX piedzīvojumu sacensību sērijas organizētājs) un Edgars Liepiņš (mežu takas zinošs orientierists, neskaitāmu piedzīvojumu sacensību dalībnieks, sporta kluba "Concorde" dibinātājs). Piedzīvojumu meklēšana un skarbu dēku izaicinājumu pieņemšana ir tas, kas mūs vieno. Tas ir tas, ko visvairāk par visu vēlamies! Un tieši tāpēc arī esam šeit un uzrunājam Jūs – piedzīvojumi pārveido attieksmi pret dzīvi! Alkas pēc vēl neizzinātā un neizjustā virza aizvien tālāk. Piedzīvojumos… Pievienojieties!

Aicinām uz sadarbību gan tos, kas vēlas izvietot informāciju un reklāmas materiālus šajā piedzīvojumu vortālā, gan tos, kas vēlas atbalstīt dažādus piedzīvojumu "projektus"! Gan p.p.a vortāla, gan p.p.a organizēto pasākumu auditorija ir liela, nu jau mērāma nevis simtos, bet tūkstošos. Piedāvājam informatīvu un praktisku sadarbību, netradicionālas sporta un piedzīvojumu spēles (piedzīvojumu pārgājienus, sacīkstes) uzņēmumiem, komandu veidojošus pasākumus, lekcijas un seminārus par piedzīvojumiem (p.p.a klienti iepriekšējos gados bijuši žurnāls KLUBS, apdrošināšanas sabiedrība If, Nekustamā īpašuma kompānija Ober-Haus Latvia, Air Baltic Cargo, SIA FMS, GlaxoSmithKline Latvia, Hansabanka, LR Nacionālie Bruņotie Spēki, Amsev Motors, Lattelecom u.c.). Arī Jūsu uzņēmums vēlas piedzīvot ko savādāku, aizraujošu un nedaudz riskantu? Rakstiet vai zvaniet mums!

Biedrība "Pilsētas Piedzīvojumu Aģentūra"
Reģ. Nr. 40008098152
Volguntes iela 5-20, Rīga LV-1046, Latvija
Internetā: www.adventurerace.lv / www.vx.lv
E-pasts: liepins.kristaps (et) gmail.comKristaps Liepiņš
(biedrības valdes priekšsēdētājs, Mob. tel.: +371 2 9121166, e-pasts: liepins.kristaps (et) gmail.com)


Edgars Liepiņš
(Mob. tel.: +371 2 9184392)


Jānis Viškers
(Mob. tel.: +371 2 9486267, e-pasts: janis.viskers (et) gmail.com)

 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv