Sacīkstes > VX Ziema 2011 - Latvijas Piedzīvojumu Klasika!
VX Ziema 2011 - Latvijas Piedzīvojumu Klasika!

Pavadītās jubilejas sacīkstes fotoreportāža publicēta sadaļā "Fotoreportāža". Turpat arī pievienotas saites uz vēl kādu foto albūmu - bildes no KP3/SU2 un KP6/SU3, foto: Jānis Saulītis (Irbits) un uz pirmo kādas komandas dalībnieka blogā (Zete) publicēto stāstu par VX Ziema 2011 piedzīvoto. Komandas "Koksinels" stāsts par VX Ziema 2011 lasāms šeit: "Slēpēm "Nē!" jeb VX Koksineļu izpildījumā".

* * *
Sacensību uzvarētāju pirmais "sešinieks" (komandas, kuras iekļāvās kontrollaikā veicot pilnu sacīkšu distanci) un visi komandu rezultāti publicēti sadaļā "Rezultāti".

* * *
Publicēta VX Ziema 2011 karte ar visiem kontrolpunktiem (SU atrašanās vietas: SU1 pie KP2, SU2 pie KP3 un SU3 pie KP6): "Karte VX Ziema 2011" (PDF fails, 876 KB)

* * *
Paldies! VX Ziema 2011 finišējusi.

Paldies visiem, kas piedalījās sacīkstē un arī savu komandu atbalstīšanā, paldies visiem kas uz brīvprātības principa darbojās šīs sacīkstes realizācijā, tajā skaitā arī Tilam, kura džips daudzkārt "jādelēts" pa ceļiem un neceļiem, paldies Duntes Minhauzena muzejam un tā direktorei Jakobīnei :) personīgi, paldies Ainažu skolas direktorei, saimniecības vadītājam un saimniecēm virtuvē, arī sacīkstes atbalstītājiem - Gandram un ProfilSport, jo īpašs paldies! Tomēr vislielākais Paldies Jānim, Lindai, Edgaram, kas visus šos iepriekšējos gadus bijuši lieliski sacīkšu organizēšanas partneri, ar kuriem ir bauda un azarts strādāt vienā komandā! Sacīkstes noslēgušās, visi finišējuši, katrs atbilstoši savām varēšanām, daudzi ar jauniem "priekš kam? nekad vairs!" līmeņiem. Padarīta darba un arī svētku sajūta vienlaicīgi. :) VX Ziema 2011 rezultāti un bildes sekos tuvākajā laikā.


Kristaps Liepiņš
2011. gada 6. februāris

* * *
Vēlies HIGH5 "Race Pack" sporta pārtikas komplektu no PROFIL SPORT?

Ja esi VX Ziema 2011 dalībnieku sarakstā un pieteiksies līdz trešdienas plkst. 18:00 pa norādīto PROFIL SPORT e-pastu (sandis@prosport.lv), iespējams būsi viens no tiem četriem, kam tiks piešķirts sporta pārtikas komplekts Ls 10 vērtībā!


HIGH5 "Race Pack" ietilpst: 2 x High 5 IsoGel; 2 x High 5 EnergyGel; 2 x High 5 EnergyGel Plus; 3 x High 5 Energy Source; 1 x High 5 4:1 Energy Source; 1 x High 5 Energy Source Xtreme.

VeiXmi! :) Starpcitu - visiem VX Ziema 2011 dalībniekiem arī iespējama -15% atlaide PROFILSPORT un HIGH5 produkcijai. Ar atlaidi šie produkti nopērkami veikaliņā - Krustabaznīcas ielā 9A.

* * *
Publicēta sacensību Starta un Finiša vieta!

Vēlies iepazīties ar sacensību Nolikumu? Tas skatāms šeit
Komandu reģistrācija slēgta. Sacīkstēm pieteikto komandu saraksts
Meklē komandas biedrus? Jautājumi par "VX Ziema 2011"? [FORUMA TĒMA]

Sacensības atbalsta:* * *
Ja laika apstākļi turpinās mūs "lutināt" ar apjomīgu sniega daudzumu, tad atsevišķā sacīkšu klasē būs iespēja startēt komandām ar slēpēm! Vienīgais, kas komandai būs jāizdara, pirms starta reģistrējoties, "jādeklarē" sava piederība vienai vai otrai klasei.

Noskaties Vides Filmu Studijas video par vēsturisko
"VX Ziema 2001"

Vēsturisks atskats uz nu jau 10 gadus senu notikumu? Nostalģiskas atmiņas? Iespējams. Tomēr daudziem tā būs pirmā iespēja iepazīties ar, neapšaubāmi, vienu no skarbākajiem izaicinājumiem Latvijas piedzīvojumu sporta vēsturē! Ziema, nakts, daudzas stundas ceļā...

"VX Ziema 2001"
"VX Ziema Pro 2006"
VX Ziema 2011 - 5.-6.02.2011.!
Foto no VX Ziema Pro 2006

No VX Ziema Pro 2006 pēcsacīkšu sarakstes:

"Lai arī bijām lēnas kā pasaules, tomēr pašām prieks, ka visu izdarījām. Uzkāpām, pārgājām un galu galā "aizvilkāmies" līdz finišam, pārbaudot tiesnešu pacietību. Sajūta, ka mūs tomēr gaida, bija ļoti laba! :) Darbā esam kļuvušas par vienas nedēļas varonēm, ar ko lepojas un reizē arī nesaprot kāpēc kaut kur ziemā jāiet.
Mūsu īpašās pārdomas sacīkšu laikā bija par to, kā nepakļauties masu histērijai rāpjoties bez drošināšanas uz apledojoša mūra (KP 4). Domāju, ka Ainažos daudzi riskēja, neapzinoties savas spējas un labi, ka neviens akmens no mūra nevēlās lejā. Iespējams, ka tas ir neatbildams jautājums - līdzsvars starp drošību un risku…"

"Oooo, bija labs pasākums!!! Starpposmā no KP 18 līdz finišam varēja manīt komandu psiholoģisko sagatavotību, jo tas Finiša Akmens kā nebija, tā nebija redzams… :) Izmisuma dusmas dzina uz priekšu! Un punkts uz "I" bija finišā uzkāpšana pa krasta kāpas krauju!"

"Nu... bija labi. Bija iespēja noķert adrenalīnu ne tikai uz piekrastes un upju ledus, bet arī virvju posmos mēģinot tikt virsū uz virves ar īsajām kājelēm (KP17 un KP18). Paldies par kārtējo Piedzīvojumu un iespēju pārvarēt sevi. Vienīgā manāmā seka (tulzna) ir jūtama uz manas pēdas."

"Vispār jau man liekas, ka šīs sacīkstes pati grūtākā lieta bija nevis attālums, vai virves (SU bija jauka atmoda pēc monotonās iešanas), bet taisni spēja nezaudēt modrību (vai tās pēdējās atliekas) un pamanīt slēptos punktus, kā arī mobilos punktus. Jāsaka, ka splitu rezultāti ir pamācoši!"

"Runājot par iespaidiem, pirmais un pats galvenais - bija liels brīnums, ka tik daudz komandas šoreiz finišēja (parasti jau līdz finišam tiek kādi 20 %). Godīgi sakot, es līdz pēdējiem 100 metriem domāju, ka tūlīt būs kaut kas traks un mēs tik viegli līdz finišam netiksim… Bet viss beidzas labi, visi KP bija pa ceļam un nepamanīt tos vienkārši nebija iespējams. Ļoti patika pirmais orientēšanās etaps, kas beidzas divos nakti. Tas gan bija interesants! Virvju etapi likās viegli (bet tas ir subjektīvs viedoklis, jo pirms sacīkstēm pamatīgi trenējāmies). LIELS PALDIES! Mēs noteikti piedalīsimies vēl!"


Nu tad... :)

Vēlies iepazīties ar sacensību Nolikumu? Tas skatāms šeit
Sacīkstēm pieteikto komandu saraksts
Meklē komandas biedrus? Jautājumi par "VX Ziema 2011"? [FORUMA TĒMA]

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv