Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Galerija
Sicīlija. Ceļojums ar klinšu kāpšanu

Sicīlija, San Vito lo Capo klintis - šeit ir ko kāpt, kāpt, kāpt un vēl kāpt... Pagājušajā Gadumijā (2014/2015) uzrīkojām sev jauku treniņceļojumu. Kāpām gan aprīkotus ("sporta", no 5a līdz 6c+), gan neaprīkotus (klinšu alpīnisma) maršrutus.
Foto: Kristaps un Kristīne Liepiņi

Tadžikija, Pamira-Alaja kalni, Varzobs, 2013

Kalnu pārgājiens Pamira-Alaja kalnos, Varzoba rajonā, Igizaku, Siāmas un Kadam-Taš ielejās ar uzkāpšanu četrās virsotnēs, kuru augstums svārstās no 3928 m līdz 4855 m (augstākā sasniegtā virsotne - Baltā Piramīda, kurā uzkāpām pa 2A maršrutu). Vienpadsmit dienas un naktis (4.09.-16.09.2013.), - kalnu ielejas, kalnu upju un pāreju sķērsošana, ledāji, teltis, ugunskuri un dziesmas... Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2013, vasara (1), "Ģimene"

Nav nekas dīvains, ja vienas ģimenes locekļiem ir ļoti atšķirīgi vecumi un arī atšķirīga kalnos kāpšanas pieredze. Tomēr, ja ir liela vēlme kopā darīt ko interesantu un aizraujošu, kāpēc gan lai kopā nedotos kalnos? Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2013, vasara (2), "Otrais līmenis"

Nākošais līmenis pēc mācībām Kalnu Grupā? Zināšanu papildināšana, jaunas prasmes un iemaņas, iespēja kāpt kalnu maršrutos, kuros pašiem vēl gluži nav pārliecība doties... Alpi, alpīnisma apmācību "otrā līmeņa" kurss (instruktora un kursantu attiecība 1:2). Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2013, vasara (3), "Monblāna Grupa"

Alpīnisma pamatkurss ikvienam, kurš vēlas iepazīties ar alpīnisma pamatiem. Apmācību nodarbības, aklimatizācijas izgājiens un treniņķāpiens gatavojoties kursa galvenajam mērķim – kāpienam Monblānā (tradicionāli - no Midi plato puss). Arī šogad uzkāpām - lielākā daļa grupas veiksmīgi sasniedza Monblāna virsotni! Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2013, vasara (4), "Kalnu Grupa 9"

Devītais gads, devītā "Kalnu Grupa". Kārtējā kursa noslēgums Alpos: nodarbības klintīs, uz ledāja, kāpšana tehniski interesantos kalnu maršrutos. Reālos apstākļos viss, par ko esam iepriekš kursa Latvijas sadaļā mācījušies. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2013, vasara (5), "Individuāls kurss"

Vēlies, lai alpīnisma kursa programma tiek pielāgota tikai tavām vēlmēm? Ir tāda iespēja; kursa formāts 1:1! Šajā gadījumā viens klients + viens instruktors + vēl viens instruktora palīgs, kurš var dod padomus pat visai sarežģītā kāpienā, brīdī, kad instruktors ir vairāku desmitu metru attālumā... Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Sardīnija, Piedzīvojumu nedēļa 2013

Kas ir Piedzīvojumu nedēļa? Tā ir iespēja izmēģināt savus spēkus dažādās piedzīvojumu aktivitātēs - trekings, klinšu kāpšana, kanjonings, laivošana ar jūras kajakiem, došanās pazemes alās, krastošana... Katru dienu kas cits. Spilgtas emocijas garantētas! Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Sardīnijas klintis, "Kalnu Grupa 9"

Klinšu kāpšanas un klinšu alpīnisma pamatu izbraukuma kurss ar devītās Kalnu Grupas kursantiem. Astoņas dienas (aprīļa beigas / maija sākums) uz klintīm, - dažādi maršruti, dažādi kāpšanas veidi, daudz jaunu zināšanu un iemaņu. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

VX Kurzeme 2003

Latvijas piedzīvojumu sacīkšu vēsture! Pirms desmit gadiem Kurzemē, Ventas krastos notika vienas no lielākajām un arī skarbuma ziņā līdz tam Latvijā nebijušām starptautiskām (piedalījās arī Krievijas un Polijas komandas) piedzīvojumu sacīkstēm. Arhīvā lasāms arī raksts par šīm sacīkstēm: "VX Kurzeme 2003: Pazemē nepalika neviens ". Foto no VX arhīviem.

Jordānija, Wadi Rum

Ļoti gribējās savām acīm skatīt un rokām aptaustīt to, par ko daudzreiz bija dzirdēts - Jordānijā, Wadi Rum klinšainajos tuksneša kalnos esot savādas, bet kāpšanai ļoti interesantas klintis. Tad nu devāmies turp lai paši savā pieredzē noskaidrotu, kā tad īsti ir. Un ir! Ir... Jaudīgi! Gan krāsas košas, gan augstums labs, gan ir kur augstu uzkāpt, gan dziļi ielīst, gan tālu aizstaigāt. Ļoti savdabīgi, krāšņi un "pa skaisto". Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2012 (1): "Otrais līmenis"

Mācības Kalnu Grupā pabeigtas, uz dažiem atsevišķiem kāpšanas kursiem jau būts... Ko tālāk? Ir vēlme vēl papildināt savas kalnos kāpšanas zināšanas un iemaņas? Lūk, viena no iespējām: Alpi, alpīnisma apmācību "otrā līmeņa" kurss (instruktora un kursantu attiecība 1:2). Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2012 (2): Monblāna Grupa

Alpīnisma pamatkurss ar mācību nodarbībām uz klintīm, ledus un sniega nogāzēm, pamazām aklimatizējoties un gatavojoties kursa lielajam kāpienam – no Midi puses Monblānā. Lai arī laika apstākļi mūs arī šogad nelutināja, daļa grupas veiksmīgi sasniedza Monblāna virsotni! Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi 2012 (3): Kalnu Grupa 8

Astotais gads, astotā "Kalnu Grupa". Kursa noslēgums jau tradicionāli - Francijas Alpos ar treniņnodarbībām gan klintīs, gan uz ledus un kāpšanu nelielos, bet tehniski interesantos kalnu maršrutos... Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Virvju Grupa 2012

Tradicionāli, jau astoto gadu pavasara beigās / vasaras sākumā vesela nedēļa atvēlēta Virvju Grupai (vairāk informācija par to skatāma Virvju Grupas info lapā). Virvju šķēršļu trašu ierīkošana, pārvarēšana, zināšanas, prakse un sīki knifiņi... Dažas bildes no šī gada grupas praktiskajām nodarbībām (foto: Sergejs Boginskis).

Sardīnija, Piedzīvojumu nedēļa 2012

Nu jau vairākus gadus pēc kārtas, katru pavasari ceļojam uz Sardīniju. Cala Gonone apkārtne nebeidz pārsteigt ar savu krāšņumu... Arī iespējamās piedzīvojumu aktivitātes ir atšķirīgas – lieliska iespēja izmēģināt savus spēkus dažādās "disciplīnās". Tas arī ir Piedzīvojumu nedēļas mērķis! Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Sardīnijas klintis, "Kalnu Grupa 8"

Klinšu kāpšanas un klinšu alpīnisma apmācības izbraukuma papildus kurss - maza, bet visai spēcīga grupiņa. Cala Gonone apkārtnes klintis, Sardīnija, Itālija. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Omāna, piektais ceļojums

Šoreiz ar nelielu interesentu grupiņu. Divu nedēļu laikā izbraukājām dažādas vietas un sadarījām dažādas lietas. :) Un nebūt nav tā, ka negribētos uz Omānu braukt atkal. Gan jau, pavisam drīz, drīz... Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Leduskāpšana Valmierā, "Baiļos"

Leduskāpšanas sezona '2012 atklāta! Valmiera, "Baiļi", -19ºC. Krietni pakāpām. Labs iesākums. Varbūt arī Tu vēlies pakāpt? Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Omāna, ceturtais ceļojums

Iesākumā tas bija plānots pilnīgi savādāks. Bet kā jau dodoties nezināmajā - tu nekad nevari zināt, kas notiks tālāk. Ļaujies! Un piedzīvo... Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Komandas veidošana un saliedēšana

Tas ir tas, ar ko labprāt dažubrīd nodarbojamies un piedāvājam to arī citiem. Komandas veidošana un saliedēšana, komandas attīstības un izaugsmes procesi, savstarpējās komunikācijas un saskarsmes uzlabošana... Viena diena kopā ar "Kinetics Nail Systems, Ltd" draudzīgo kompāniju. Foto: Māris Dzelme un Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Tadžikija, Pamira-Alaja kalni, Varzobs, 2011

Pusotra nedēļa, kas pavadīta kalnu pārgājienā Pamira-Alaja kalnos, Varzoba rajonā (Igizaku un Siāmas ielejās). Ar kāpšanu "mazajās" virsotnēs (Rus.1b-2a). Kopumā pārgājienā piedalījās 17 dalībnieki (15 + 2 grupas vadītāji). Un vēl suns, kas uzticīgi mums sekoja. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi, Grand Charmoz (3445m) kāpiens, 2011

Grand Charmoz (3445m) virsotnes ZR kore (TD, 6a obl.), kāpienu sākot ar L'M (2844m) virsotnes Z-ZA kori (V-). Kāpiens kopā ar Kārli Bardeli. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi, "Kalnu Grupa 7", 2011

Septītais gads, septītā "Kalnu Grupa". Un kā katru gadu - kursa noslēgums Francijas Alpos ar treniņnodarbībām un kāpšanu īstos kalnu maršrutos. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi, "Monblāna" grupa, 2011

Jau trešo gadu - alpīnisma pamatkurss ar mācību nodarbībām uz klintīm, ledus, sniega, treniņu kāpiens gatavojoties kāpienam Monblānā... Diemžēl laika apstākļi Monblānā kāpt neļāva. Tomēr tā vietā izkāpām trīs citus kalnu maršrutus. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Sardīnija (Itālija), "Kalnu Grupa 7"

Bildes no divām klinšu kāpšanas un klinšu alpīnisma kursa dienām - "sporta" maršrutu kāpšana Biddiriscottai piekrastes klintīs un alpīnisma maršruti uz Budino dei Giganti (Monte Chessaruia 462m) kalna nogāzēm Cala Gonone apkārtnē. 2011. gada aprīļa beigas / maija sākums. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Spānija, Costa Blanca, pavasaris 2011

Ekonomisks "mazbudžeta" kāpšanas ceļojums. Astoņas dienas dažādās Costa Blanca vietās: Sierra de Toix, Penon d'Ifach, Echo un Sella ielejās. Četras dienas "sporta" maršrutos, četras - "multipičos", nopietnākais no tiem: Echo Valley, Senyera, maršrutu Namesis un The Exorcist variācija (~E3 5c vai 6b, 300m). 2011. gada marta beigas / aprīļa sākums. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)
Viena kāpiena VIDEO: >>>

Uz Āfriku... ar leduscirtņiem un slēpēm

Marokas kalnu ceļojumā devāmies līdzi ņemot gan īpašas kalnu pārgājienu slēpes, gan teltis, gan virves, gan leduscirtņus. Tos arī krietni vien palietojām Tubkala rajonā uzkāpjot dažās Atlasa kalnu augstākajās virsotnēs. Pēc tam - siltas klintis Todras kanjonā, otrpus Atlasa kalniem. 2011. gada februāris. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Mirklis pārdomām? Ienāc... (5)

Jau piekto reizi piedāvājam jums apkopojumu, kurā arī šoreiz, tāpat kā pagājušā reizē ir divdesmit pieci piedzīvojumu fotomirkļi savienojumā ar divdesmit pieciem citātiem, kas savulaik bijuši uz VX / p.p.a piedzīvojumu vortāla "vāka".

Piektais apkopojums
Ceturtais apkopojums
Trešais apkopojums
Otrais apkopojums
Pirmais apkopojums

Piedzīvojumu fotogrāfiju konkurss

Paldies visiem, kas pieteica savas 2010. gadā bildētās piedzīvojumu bildes fotokonkursam. Tās visas, kopumā 96 bildes, skatāmas šeit. Labākās bildes autors, kuru noskaidrosim kopā ar visiem iesūtīto bilžu autoriem, tiks nosaukts janvāra beigās. Apskati bildes un izsaki savu viedokli!

[ FOTO GALERIJA]
[FORUMA TĒMA]

Omāna: trešais ceļojums (1)

Omāna fascinē ar savu virspusēji askētisko vienkāršību, kas savā dziļumā slēpj milzīgu krāšņā daudzveidību... Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Omāna: trešais ceļojums (2)

"Kad tavā dzīvē pēdojoreiz bija pirmā reize?" - ar šādu moto katrs no mums Omānā atrada kaut ko sev pilnīgi jaunu, vēl nebijušu. Kanjonings, klinšu kāpšana, braukšana ar džipu šauros kalnu ceļos, nolaišanās pazemes alās... Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Omāna: trešais ceļojums (3)

Nizvas torņi, Jebel Misht "Icarus", vēl daži kanjoni, tuksnesis, geokešings... Omānas ceļojuma fotogalerijas trešā, noslēdzošā daļa. Bet piedzīvojumi jau nebeidzas nekad... :) Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpi, kalni, "Kalnu Grupa 6"

Nu jau sešus gadus "Kalnu Grupa" vasarā, augusta beigās dodas uz Francijas Alpiem, lai kalnos nostiprinātu gada laikā apgūtās pamatiemaņas alpīnismā. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Alpīnisma pamatkurss un kāpiens Monblānā

Viena nedēļa Francijas Alpos, Šamonī ielejā - mācību nodarbības uz klintīm, ledus, sniega, treniņu izgājiens ar nakšņošanu un kāpiens Monblānā (4807 m). 2010. gada jūlijs. Nedaudz sīkāk par to šeit: "Pasaule ir pie Tavām kājām!". Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Vanagkalnu "lāsteka": leduskāpšana aizvien populārāka

Jaunpiebalgā, pateicoties Vanagkalnu saimniekiem un dažiem kāpšanas aktīvistiem, jau otro gadu tapis 10m augsts ledus tornis leduskāpšanai (sīkāks info rakstā "Vanagkalnu ledus uzsalis!")! Esi kāpējs? - tas Tev šoziem noteikti jāizmēģina! Neesi kāpis Vanagkalnos - tad neesi ledus kāpējs vispār... :) Foto: Atis Rektiņš, Kristaps Liepiņš (VX/p.p.a), Juris Dzenis (www.dzenis.lv)

Francijas Alpi, Šamonī, Monblāns...

2009. gada jūlija sākumā neliela kalnos kāpēju grupa no Latvijas apguva alpīnisma pamatus Šamonī un Aržentjēras apkārtnē, Francijas Alpos, kā arī mēģināja uzkāpt Monblānā no Midi plato puses (par kāpšanu Monblānā var lasīt sīkāk rakstā "Monblāns. Kāpt vai nekāpt tajā?"). Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Sicīlija, San Vito lo Capo klintis

Kopumā 2008/2009. gadā pabijām Sicīlijā 5 reizes (par diviem no šiem ceļojumiem var lasīt sīkāk: "Sicīlija: ziemas brīvdienas" un "Saule, jūra un vējš... Un klintis!". Lūk, daži spilgtākie foto mirķļi. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Piedzīvojumi Omānas sultanātā

Bildes no ceļojuma ar daudzveidīgiem piedzīvojumiem pa Omānas sultanātu 2009. gada martā. Klintis, kanjoni, kalni, alas, oāzes, tuksnesis... Sīkāk par to šeit: "Omāna: spraucoties pēc piedzīvojuma...". Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Mežonīgais Skrējiens, 1.kārta, Rīga

Foto no televīzijas šova/piedzīvojumu sacīkšu "Mežonīgais Skrējiens" 1.kārtas, kas notika 2008. gada augustā, Rīgā. Foto: Juris Dzenis (www.dzenis.lv)

Mežonīgais Skrējiens, 3.kārta, Alpi

Foto no televīzijas šova/piedzīvojumu sacīkšu "Mežonīgais Skrējiens" 3.kārtas, kas notika 2008. gada septembrī, Šamonī ielejā, Francijā. Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

VX Leģenda Pro 2008: Piedzīvojumu velorallijs (1)

Foto no starta vietas ("Pipariņi", Cēsis) un sacensību SF 3 (Gaujas tilts, laivu posma sākums, velo orientēšanās posma sākums). Foto: Kristaps Liepiņš

VX Leģenda Pro 2008: Piedzīvojumu velorallijs (2)

Foto no sacensību SF 3 (Gaujas tilts, laivu posma sākums, velo orientēšanās posma sākums, KP 8 un KP 9). Foto: Dace Vegnere

VX Leģenda Pro 2008: Piedzīvojumu velorallijs (3)

Foto no sacensību SF 2 (Ozolkalns, virvju-trošu trases) un SF 3 (laivu posma sākums, velo orientēšanās posma sākums, KP 8 un KP 9). Foto: Juris Dzenis (www.dzenis.lv)

Nepālas Himalaji, Anapurnas rajons

Bildes no Nepālas ceļojuma, Anapurnas trekinga un kāpšanas Tharpu Chuli (Tent Peak, 5663 m)virsotnē, 2007. gada novembrī. Sīkāk par to šeit: "Anapurnas trekings un citi piedzīvojumi Nepālā". Foto: Kristaps Liepiņš (VX / p.p.a)

Rīga Challenge 2007: pilsētas izaicinājums (1)

Foto no sacensību centra, SF1, SF4 (Bolderājas karjers), SF6 (Lielupe). Foto: Ieva Zvirgzda

Rīga Challenge 2007: pilsētas izaicinājums (2)

Foto no KP3 (Vanšu tilts), skrituļslidošanas posma, KP22 (Cenas tīrelis), SF6 (Lielupe). Foto: Ilze Krišlauka

Rīga Challenge 2007: pilsētas izaicinājums (3)

Foto no sacensību centra, SF1 (Zaķusala), SF2 (Zasulauks, bolderinga SU), SF6 (Lielupe). Foto: Mārīte Meļņika

Rīga Challenge 2007: pilsētas izaicinājums (4)

Foto no sacensību centra, pirmsstarta pārbrauciena (Imanta - Rīga), sacensību Starta vietas (Rātslaukums), SF1 (Zaķusala), KP 13 (Lucavsala), KP 14 (Salu tilts), SF2 (Zasulauks, bolderinga SU), SF 3 (Imanta), SF4 (Bolderājas karjers), SF 5 (Cenas tīrelis). Foto: Māris Grundšteins

Rīga Challenge 2007: pilsētas izaicinājums (5)

Foto no sacensību centra, pirmsstarta pārbrauciena (Imanta - Rīga), SU 1, SF1 (Zaķusala), KP 13 (Lucavsala), KP 14 (Salu tilts), sacensību finiša un apbalvošanas. Foto: Zane Rozenbaha un Linda Jākobsone

Rīga Challenge 2007: pilsētas izaicinājums (6)

Foto no sacensību centra, pirmsstarta pārbrauciena (Imanta - Rīga), pirmā sacensību posma, SF1 (Zaķusala), KP 13 (Lucavsala), KP 14 (Salu tilts), SF 3 (Imanta). Foto: Zane Rozenbaha, Kristaps Liepiņš un Ingus Portnajs

Rīga Challenge 2007: pilsētas izaicinājums (7)

Foto no SF4 (Bolderājas karjers, peldēšanas/niršanas posms) un sacensību finiša. Foto: Zane Rozenbaha un Ingus Portnajs

Sardīnija, Vidusjūras piekraste

Pirms gada kapjot klintīs pie jūras nāca prātā doma - šeit taču jābrauc ar laivām! Šogad šī iecere (fantastika!) tika realizēta (stāsts par to lasāms šeit). Foto: Kristaps Liepiņš

Sardīnija, klintis, "Kalnu Grupa 3"

Nu jau trešo gadu "Kalnu Grupa" pavasarī, maija sākumā dodas uz Sardīniju kāpt klintīs un apgūt alpīnisma pamatus (stāsts par to lasāms šeit). Foto: Kristaps Liepiņš

Skotija, 2007. gada ziema

Starptautisks ziemas alpīnisma seminārs, kurā Latviju pārstāvēja Jānis Volajs un Normunds Patmalnieks - kāpšana Skotijas kalnos ir fantastiska pieredze, it sevišķi ja vari kāpt kopā ar tādiem pasaules līmeņa kāpējiem (stāsts par to lasāms šeit). Foto: Normunds Patmalnieks

Kāpšana Provansā (Dienvidfrancija)

2006. gada novembris. Dienvidfrancija. Kāpšanas vietu meklējumi Sainte Victoire masīvā, Verdonas kanjonā, Vidusjūras piekrastē (stāsts par to lasāms šeit). Foto: Arta Millere, Jurģis Blumbergs un Kristaps Liepiņš

Aktuālais VIDEO!

Ik pa laikam Diskusiju forumā iesakām vai e-pasta vēstulēs pārsūtam linkus uz dažādiem interneta resursiem, kur var noskatīties interesantus video par dažādiem piedzīvojumiem: kāpšanu, laivošanu, velobraukšanu...

Klinšu kurpju konkursa bildes

2006. gada decembrī noslēdzās p.p.a konkurss sadarbībā ar veikaliem "Virsotne" un "Gandrs"!

Kāpšanas siena bolderingam... mājās

Šeit skatāmas bildes no bolderinga "sesijas" Jurģa un Artas mājās (apraksts lasāms šeit). Foto: Arta Millere, Jurģis Blumbergs un Kristaps Liepiņš

Magaļsalas bolderings

Pierīgas Fontenblo! :) Labākā kāpšanas vieta pieRīgā (apraksts lasāms šeit)! Foto: Gatis Smirnovs, Jānis Volajs un Kristaps Liepiņš

PČ rogainingā, Austrālija

2006. gada oktobrī notika 7. Pasaules čempionāts klasiskajā 24 stundu rogainingā. Fotoreportāža no sacensību distaces (Raimonds Lapiņš)

Par to kā rāpties, rāpties augstāk...

Šamonī alpīnisma "mācībstunda" - Kalnu Grupas Alpos aizvadītās 15 dienas papildinot pieredzi (stāsts lasāms šeit). Foto: Normunds Patmalnieks

Saaremaa Ziemeļu pasāciens

Pūš Ļoti Stiprs Vējš, kas uzskatāmi vizualizējas horizontālā lietū. Tas netraucē, valda priecīgs satraukums (stāsts lasāms šeit)! Foto: Mārīte Meļņika

Pamirs - Ļeņina smaile (7134m)

2006. gada jūlijā/augustā četri draugi mēģināja uzkāpt Čon To (Ļeņina smaile) 7134 m augstajā virsotnē Pamirā (stāsts lasāms šeit).

Rīga Challenge 2006: piedzīvojumu sacīkstes (1)

Foto: Vitālijs Geraškins (Tautas klases komandas Nr.15 atbalstītājs)

Rīga Challenge 2006: piedzīvojumu sacīkstes (2)

Foto: Tautas klases komandas Nr.48 OC&Co un Nr.77 Bukaušu expresis

Rīga Challenge 2006: piedzīvojumu sacīkstes (3)

Foto: trīs brīvprātīgie tiesneši - Mārīte Meļņika, Normunds Patmalnieks un Ieva Riekstiņa

Rīga Challenge 2006: piedzīvojumu sacīkstes (4)

Foto: Elites klases komanda Nr.6 Eastcon (bildes no distances!)

Rīga Challenge 2006: piedzīvojumu sacīkstes (5)

Foto: Māris Grundšteins (bildes no prasmju pārbaudes pirms starta)

Rīga Challenge 2006: piedzīvojumu sacīkstes (6)

Foto: Māris Grundšteins (Vecrīgas posms, SF3 Mežaparks, KP21(SU2) Aldartornis un SF4 Mangaļsala)

Rīga Challenge 2006: piedzīvojumu sacīkstes (7)

Foto: Māris Grundšteins (bildes no SF 6 (SU 3) pie Dūņezera un KP 53 (SU 4) Garkalnē)

KLUBA piedzīvojumu sacensības

Žurnāla KLUBS piedzīvojumu sacensības, 28.-30. 07. 2006, pie Usmas ezera. Foto: Gatis Rozenfelds

KLUBA piedzīvojumu sacensības (2)

Organizatoru un tiesnešu foto: Gunita Bauere, Mārīte Meļņika, Zane Rozenbaha, Jānis Viškers un Kristaps Liepiņš

Muhu - Hiiumaa - Muhu ar SOTiem

Šī bija iespēja pilnībā atstāt visu pasaules jezgu aiz muguras un ļauties jūras viļņu rāmajam šūpojumam. Foto: Ivars Dannebergs

No Vidzemes uz Kurzemi...

Foto: Ingus Portnajs (005-022), Māra Leitāne (038, 057, 067-076, 116, 120), Gatis Višņevskis (069), Raivo šucs (139) un Kristaps Liepiņš

Virvju trases (If, Slocene, 3. jūnijs)

"...visi gribētāji varēja pārbaudīt savu vestibulāro aparātu - ejot, lienot, rāpjoties un velkoties pa virvēm pāri upītei!" :) Foto: no If... "arhīviem"

Virvju "pikniks" Aldarītī (28. maijs)

Esi kāpis Aldartornī? Nākošais virvju "pikniks" varbūt kaut kad vasarā vai rudenī... Foto: Guntis Dreija un Jānis Andersons

Sardīnija, Cala Ganone, maija sākums 2006

Bildes no Kalnu Grupas ceļojuma uz Sardīniju. Klinšu kāpšana, fonā - fantastiska Vidusjūras piekrastes daba. Foto: Kristaps Liepiņš

Ar SOTiem uz Kolku 2 (27. maijs)

...esot uz bākas salas, vējš iegriezās pamatīgā brāzmā un viļņi strauji pieauga (no 20 līdz pat kādiem 80 cm)! Foto: Kristaps Liepiņš

Sardīnija: vēl bildes par klintīm, kāpējiem un...

Latvijas kāpēji Cala Ganone apkārtnes klinšu kāpšanas vietās. Foto: Normunds Patmalnieks

Ar SOTiem uz Kolku

Pavasaris, viļņi, došanās uz vienīgo Latvijas jūras salu (foto: K. Liepiņš)

VX Ziema Pro 2006 - sagatavošana

Vidzemes piekraste (foto: Kristaps, Jānis un Jurģis)

VX Ziema Pro 2006 - sacīkstes (1)

Pirmā fotogalerija (foto: Kristaps Liepiņš)

VX Ziema Pro 2006 - sacīkstes (2)

Otrā foto galerija (foto: Valters, "Četri slapji krekli")

VX Ziema Pro 2006 - sacīkstes (3)

Trešā foto galerija, KP18/SU3 (foto: Mārīte Meļņika)

VX Ziema Pro 2006 - sacīkstes (4)

Ceturtā foto galerija (foto: Māris Grundšteins)

VX Ziema Pro 2006 - sacīkstes (5)

Piektā foto galerija (foto: Ingrīda Šmite)

Alpi, Šamonī, vasara 2005

Alpīnisma apmācības kursa fināls (foto: K. Liepiņš)

Sardīnija, Cala Ganone, pavasaris 2005

Klinšu kāpšanas apmācības kurss (foto: K. Liepiņš)

Alpi, Šamonī, ziema 2005

Ziemas alpīnisma apmācības kurss (foto: K. Liepiņš)

 
 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv