Nolikums
Komandas
Starta vietas
Rezultāti
Fotoreportāža

Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Sacīkstes > Krastošanas Kauss '2009
Krastošanas Kauss '2009

Sacensību kopvērtējuma uzvarētāju pirmais "četrinieks":

Krastošanas Kauss ‘2009

1. Horizontāle Y un Alīda 4st.53min. LAT
Andris Lūkins; Alīda Ābola
2. Sirmā roņa pēdās 6st.04min. LAT
Gints Ronis; Uldis Benhens; Rimants Liepiņš
3. Uldis 6st.16min. LAT
Valdis Valtenbergs; Gatis Lavicevičs
4. Resnais Susurs 6st.45min. LAT
Māris Avotiņš; Gints Veidemanis


Sacensību Krastošanas Kauss ‘2009 visu posmu rezultāti (visas komandas) un kopvērtējums skatāmi šeit: rezult_kopvertejums (Excel tabula)

Krastošanas Kausa trešais, noslēdzošais posms VeiXmīgi noslēdzies!

Paldies visiem, kas atrada šo pasākumu par interesantu! Ceram, ka tie, kas piedalījās, guva kādas jaunas atziņas par Latvijas dabas savdabību un piedzīvojumiem, kas tajā iespējami.

p.p.a
2009. gada 14. decembris, Rīga

P.S. Tiem, kam bija interese par trešā posma norises vietas konfigurāciju un kontrolpunktu (arī SL!) izvietojumu – lūk, distances shēma:* * *
Krastošanas Kausa 3. posms jau tuvākajās dienās!

Vietas skaistas (precīza starta vieta tiks publicēta kā jau ierasts, ceturtdien), balvas tiek gatavotas. Piedzīvojums būs! Tēja un vēl šis tas arī būs. Ugunskuram katra komanda paņem līdz kādas pāris pagales... :) Vēl var pieteikties (līdz ceturtdienas vakaram!), ja kāds vēlas piedalīties šajā mazajā piedzīvojumā, ar tik jauno, bet jau īpašo skanējumu ieguvušo nosaukumu - Krastošana! ;)

p.p.a
2009. gada 9. decembris, Rīga

Sacīkstēm pieteikto komandu saraksts
Meklē trūkstošos komandas biedrus? Jautājumi par krastošanu? [FORUMA TĒMA]
Vēlies iepazīties ar sacensību Nolikumu? Tas skatāms šeit: "Krastošanas Kausa ‘2009 Nolikums" (Word dokuments)!

* * *
Krastošanas Kausa 3./noslēdzošā posma maršruts jau zināms! :)

Vakar izpētījām Krastošanas Kausa trešā, noslēdzošā posma maršrutu un kontrolpunktu vietas! Latvijai neraksturīgas ainavas. Būs interesanti. Rekomendētā ekipējums sarakstā minētā ķivere, trekinga nūjas un lukturītis var būt pat ļoti noderīgi. :)

p.p.a
2009. gada 23. novembris, Rīga

* * *
Izmaiņas: 3. posma norise pārcelta uz 12.12.2009.!

Tehnisku (medicīnisku) iemeslu dēļ Krastošanas Kausa 3. posma norise pārcelta no 5.12. uz 12.12.2009.! Lūgums, komandām, kas jau pieteikušās, bet datumu maiņas dēļ nevar piedalīties, savlaicīgi sazināties ar organizatoriem.

p.p.a
2009. gada 20. novembris, Rīga

* * *
Krastošanas Kausa otrais posms VeiXmīgi noslēdzies! Visu startējušo komandu rezultāti skatāmi šeit!

p.p.a
2009. gada 16. novembris, Rīga

* * *
Pēdējā brīža piedāvājums! Vai Tava komanda piedalīsies?

Laiciņš šodien jauks... Tomēr Vidzemes augstienē izskatoties savādāk, kā Rīgā! Un tas priecē. Uz Krastošanas Kausa 2. posmu pieteiktas deviņas komandas, un ja nu vēl kādam nav ko darīt rīt - ir iespēja pieteikties arī vēl šodien līdz pusdienas laikam. :)

p.p.a
2009. gada 13. novembris, Rīga

* * *
Fotoreportāža no Krastošanas Kausa 1. posma (Amata, Oktobris) distances skatāma šeit!

Komandu "Uldis" (3. vieta sacīkstē) un "Mana sasaite" (5. vieta sacīkstē) redzētais. Paldies par varēšanu pafotografēt distancē un līdz ar to arī - iespēju arī mums ielūkoties Jūsu piedzīvotajā! :)

p.p.a
2009. gada 21. oktobris, Rīga

Krastošanas Kausa pirmais posms VeiXmīgi noslēdzies! Visu startējušo komandu rezultāti skatāmi šeit!

Lai arī laika apstākļi pagājušās sestdienas agrā rītā izbraucot no Rīgas šķita tādi, ka diez vai uz sacīkšu startu ieradīsies pat puse pieteikto komandu (0°C, brāzmains vējš, slapjš sniegs...), Amatas krastos laiks bija visnotaļ krietni labāks un uz Krastošanas Kausa pirmā posma starta līnijas bija visas sešpadsmit komandas! Kas vēl pārsteidzošāk – pēc visi komandu došanās distancē laiks vēl vairāk uzlabojās un mākoņainajās debesīs dažbrīd pat pavīdēja saule...

Laika intervālā starp divarpus un piecām stundām finišēja visas startējušās komandas, kuras par piedzīvoto un redzēto maršrutā cita ar citu un sacīkšu tiesnešiem labprāt dalījās turpat, sacīkšu finišā, pie ugunskura un karstas tējas. Un arī tagad var padalīties ar tiem, kas pirms sacīkstēm interesējās par krastošanu, bet dažādu iemeslu dēļ pirmajā posmā nepiedalījās. Nu ko, tad tiekamies Krastošanas Kausa Otrajā posmā? Katrā gadījumā, tas solās būt ne mazāk interesants, jo kā zināms, upju un to krastu daudzveidība Latvijā brīžiem ir pārsteidzoša... :)

p.p.a
2009. gada 18. oktobris, Rīga

Rudens vētra, lietavas un pirms tam uzsnigušais pirmais sniegs sagādājis pamatīgu, šokējošu pārsteigumu! Upēs un pat strautos ūdens līmenis cēlies tik būtiski, ka to pirmo reizi šodien ieraugot un prātā salīdzinot ar to, ko redzējām pirms mēneša, nedaudz pat acis izbrīnā iepletās un žoklis noslīdēja lejup... Tomēr laika prognozes (piemēram, www.windguru.com) ir optimistiskas, lietu līdz sestdienai nesola un ūdens līmenis varētu kristies. Tomēr uz Aukstu Slapjumu jāgatavojas! Tā, šķiet, būs Krastošanas Kausa pirmā posma specifika...

p.p.a
2009. gada 15. oktobris, Rīga

* * *
Labdien! Sveiciens visiem, kas jau pieteikušies, kas jau gatavojas to darīt un arī tiem, kas vēl šaubās; par aukstām un slapjām kājām, par dalības maksu, par citiem pasākumiem šajā laikā, par... šaubīties jau aizvien ir par ko! :) Bet mēs nešaubāmies. Jo zinām, kas ir Labs Piedzīvojums. Un lai arī rudens ir dikti Drūma Padarīšana, ceram, ka krastošana ienesīs tajā kādu Skarbi Krāsainu Piedzīvojumu. Pirmās komandas jau pieteikušās. Paldies tām! Tātad, krastošanas "maisam" gals vaļā! Tiem, kas tomēr vēlas nedaudz ieekonomēt dažus latus uz dalības maksas rēķina – vēl pāris dienas iespējams pieteikties lētāk.

p.p.a
2009. gada 29. septembris, Rīga

* * *
Pieteikšanās uz piedzīvojumu sacīkstēm "Krastošanas Kauss ‘2009" sākusies! Nolikums skatāms šeit: "Krastošanas Kausa ‘2009 Nolikums" (Word dokuments), nepacietīgākie un pieredzējušākie var izteikt savu vēlmi piedalīties jau šobrīd, nosūtot pieteikumu (komandas nosaukums, dalībnieku skaits, dalībnieku vārdi un uzvārdi) uz e-pastu vx@e-apollo.lv!

p.p.a
2009. gada 21. septembris, Rīga

* * *
Kas ir KRASTOŠANA ?! Viena no slavenākajām Latvijas piedzīvojumu sporta disciplīnām - koastīrings. Šoreiz pilnīgi atsevišķā piedzīvojumu seriālā, kurš risināsies trijās kārtās (2009. gada oktobrī, novembrī un decembrī). Patiesi skarbs izaicinājums sintēzē ar mazskartu dabas vidi! Krastošana - no slapjas (oktobra kārtā ar brišanu līdz celim vietām pa "mega" skaistām akmeņainām upēm un strautiem) līdz sausai (decembrī diez vai būtu prātīgi vairākas stundas pavadīt ūdenī). Kā tas izskatās? Lūk! Pirmā posma upes, lielas un pavisam mazas, krasti – gan Dzunglis Latviensis Vulgaris, gan smilšu sēres, gan akmeņi, gan kritušo koku "barjeras", gan neliels gabaliņš no "Bebra kunga īpašuma"...

Izgājām! Izbridām! Paši esam sajūsmā. Un gribam arī Jums parādīt to visu!

Vēsturiski Latvijas piedzīvojumu sports principā arī aizsākās tieši ar krastošanu! Pēc būtības pirmās VX piedzīvojumu sacīkstes VX Ziema 2001, kuras piedzīvojušas jau arī "jubilejas" rimeiku VX Ziema Pro 2006 arī bija krastošana! :) Pēcāk leģendas radīja nostāstiem apvītais, ar peldēšanu uzsāktais Irbes upes krastojums piedzīvojumu sacīkstēs VX Vasara 2001 un skarbais velo koastīrings gar Stendes upi piedzīvojumu sacīkstēs VX Pavasaris 2002. Tam sekoja Odzes ezera apgājiens (VX Rudens 2002), slēptie kontrolpunkti Letižas upes krastos (VX Kurzeme 2003) un daudzas citas Latvijas dabas slēpti skaistās vietas gan lielu, gan pavisam mazu upju krastos. Protams, koastīringa "kalngals" Latvijas apstākļiem tika sasniegts ar Liepājas ostas Ziemeļu un Rietumu mola "nostaigāšanu" peldus/rāpus piedzīvojumu sacīkstēs VX Latvija 2005... Tomēr Latvijā ir vēl tik daudz neredzēta skaistuma! Tieši šāda, dziļi noslēpta, nepieejama, pašas dabas sargāta... Un tieši to esam iecerējuši Jums parādīt!

Tad ko? Pieteikšanās uz piedzīvojumu sacīkstēm "Krastošanas Kauss ‘2009" sāksies pirmdien, 21. septembrī. Tiekamies šajā pašā vietā!

p.p.a vārdā,
Kristaps Liepiņš un Jānis Viškers
2009. gada 18. septembris, Rīga

Piedzīvojumu sacīkstes Krastošanas Kauss ‘2009 [FORUMA TĒMA]

Brīdinājums! Šī vortāla veidotāji Jūs brīdina par to, ka aktivitātes, kuras ir saistītas ar piedzīvojumu sportu, kā arī atsevišķām tā disciplīnām, ir potenciāli bīstamas Jūsu veselībai un dzīvībai! Šo bīstamību var novērtēt tikai balstoties uz pieredzi. Savukārt pieredzi var iegūt tikai apgūstot zināšanas un praktiskās iemaņas. Mēs rekomendējam šo pieredzi iegūt zinošu un kvalificētu instruktoru klātbūtnē! Vortāla veidotāji neuzņemas nekādu atbildību par sekām, kuras var rasties izmantojot publicēto informāciju.

 
pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv