Izvieto savu reklāmu šeit!

Kalni, alpīnisms, kāpšana
Kalnu Grupa, Vertikāle X
Piedzīvojumu sacensības
Sporta pasākumu rīkošana
Laivošana jūrās un upēs
Velo, veloceļojumi
Sacīkstes
VX Ziema 2011 - Latvijas Piedzīvojumu Klasika!

Vēsturisks atskats uz nu jau 10 gadus senu notikumu? Nostalģiskas atmiņas? Iespējams. Tomēr daudziem tā būs pirmā iespēja iepazīties ar, neapšaubāmi, vienu no skarbākajiem izaicinājumiem Latvijas piedzīvojumu sporta vēsturē! Ziema, nakts, daudzas stundas ceļā...

Krastošanas Kauss '2009

Viena no slavenākajām Latvijas piedzīvojumu sporta disciplīnām - koastīrings. Šoreiz pilnīgi atsevišķā piedzīvojumu seriālā, kurš risināsies trijās kārtās (2009. gada oktobrī, novembrī un decembrī). Patiesi skarbs izaicinājums sintēzē ar mazskartu dabas vidi!

VX Leģenda Pro 2008: Piedzīvojumu velorallijs

Piecus gadus pēc piedzīvojumu veloralija VX Leģenda 2003 tiekamies Cēsīs atkal!

Strauji nobraucieni pa Gaujas Nacionālā parka takām Cēsu pusē, mazo upju šķērsošana pa sakritušiem, sarmas klātiem kokiem, kāpiens pa virvēm līdz priežu galotnēm... Tradīcijas? Klasika?!

Rīga CHALLENGE 2008, 15.-17. augusts

Rīga CHALLENGE 2008: Vai esi gatavs pieņemt Rīgas pilsētas Izaicinājumu?!

Nu jau divus gadus šīs ir lielākās piedzīvojumu sacīkstes Latvijā. Un ne tikai. Arī izaicinošākās un daudzveidīgākas! Vai Tava komanda piedalīsies?

Rīga CHALLENGE 2007, 17.-19. augusts

Rīga CHALLENGE 2007: Sacensības, kurās uzvaru gūst visi!

Vai Tu un tava komanda piedalījās 2007. gada vērienīgākajos piedzīvojumu meklējumos Rīgā un visā Latvijā? Tie bija īsti dēkaiņu "Dziesmu svētki"...

Rīgas IZAICINĀJUMS! 18.-20.08.2006.

Viennozīmīgi - Rīga CHALLENGE 2006 bija šī gada lielākais notikums Latvijas piedzīvojumu sportā!
Pirmo reizi piedzīvojumu sacīkšu starts notika Vecrīgā, Rātslaukumā, Rīgas pilsētas svētku ietvaros! Trīs dalībnieku klases, klasiskās sacīkšu disciplīnas + jauni pārsteigumi! Pilsētas Izaicinājums...

VX Ziema Pro 2006 - kārtējais izaicinājums!

Piedzīvojumu skrējiens skarbā nezināmajā – tā var raksturot kārtējās piedzīvojumu sacīkstes "VX Ziema Pro 2006", kas notika 2006. gada 17.-18. februārī. Šeit pieejama visa info, kas saistīta ar šīm sacīkstēm. Jāpiezīmē, šīs bija skaitliski lielākās ziemas piedzīvojumu sacīkstes, kādas vien jebkad Latvijā līdz šim notikušas! Latvijas piedzīvojumu sporta klasika. Vai tiksimies 2011-tajā!? :)

Sacensību pieredze - gan Latvijā, gan ārpus tās

VX un PPA dibinātājiem, komandām, kurās startējam no 2001. gada, ir uzkrāta pamatīga piedzīvojumu sporta pieredze. Gan organizējot VX sacensības, gan piedaloties līdzīgās Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Polijā, Somijā, Horvātijā, Slovēnijā. Šis ir mūsu sacensību aprakstu arhīvs! Un neskaitāmas citas sacīkstes!

 
 
  pilsētas piedzīvojumu aģentūra © 2006 Info: info@adventurerace.lv